Jak mówi przysłowie, Zainwestuj w to, co wiesz. Wielu inwestorów zarobiło fortunę na zasobach i funduszach biotechnologicznych – bardzo lukratywnym, ale ryzykownym sektorze. Jeśli nie masz wykształcenia medycznego, w jaki sposób możesz dokonać inteligentnych wyborów w biotechnologii? Dzięki MoreA powiedzonka brzmi: Zainwestuj w to, co wiesz. Wielu inwestorów zarobiło fortunę na zasobach i funduszach biotechnologicznych – bardzo lukratywnym, ale ryzykownym sektorze. Jeśli nie masz wykształcenia medycznego, w jaki sposób możesz dokonać inteligentnych wyborów w biotechnologii? Dzięki udanemu inwestowaniu w biotechnologię zrozumienie nauki i biznesu związanego z biotechnologią jest łatwe.

Specjalista ds. Finansów i medycyny, Joe Duarte, po mistrzowsku poprowadzi Cię przez skomplikowany świat biotechnologii, aby pokazać, jak uniknąć ryzyka i śmiało wybrać najlepsze akcje i fundusze dla swojego portfela. Dzięki aktualnym informacjom na temat wszystkiego, od szczepionek, leków i manipulacji genami po klonowanie, starzenie się i urządzenia medyczne, książka ta odsłania język, ujawnia cykl biznesowy biotechnologii i oddziela mody od prawdziwej technologii.

Wewnątrz dowiesz się, jak: • zrozumieć naukę, aby zrozumieć – i czerpać zyski – z nowych trendów • przeanalizować firmy pod kątem badań, patentów, potencjału wzrostu i innych • znaleźć najlepsze fundusze biotechnologiczne i akcje indeksowe • zrozumieć, kiedy stosować biotechnologię jako gra defensywna i ofensywna • I wiele więcej! Kompletne lekcje Duartes uczą zarówno podstawowej, jak i technicznej analizy zasobów biotechnologicznych, pozwalając wybrać podejście pasujące do Twojego stylu inwestycyjnego. Szczegółowe analizy dotyczące dużych i małych firm, nowych i starych, ujawniają nowe trendy, przełomowe badania i eksplodujące zyski.

Ta książka, wraz z pomocnymi wykresami i zasobami inwestycyjnymi, stanowi przewodnik dla każdego inwestora, umożliwiający pewne inwestowanie w sektorze biotechnologicznym. Autorzy połączyli wiedzę na temat medycyny, biotechnologii i analiz rynkowych w decydującym momencie dla tego sektora. Łatwy do odczytania i równie łatwy w użyciu. —John Murphy, prezes, MurphyMorris.com Jeśli kiedykolwiek przemysł wymagał rozszyfrowania, jego biotechnologia. Joe Duarte łączy wiedzę medyczną z mądrością z Wall Street.

—Tom Calandra, redaktor naczelny, CBS MarketWatchDr. Podwójne doświadczenie Duartes w dziedzinie medycyny i inwestowania sprawia, że ​​jest to ważna książka dla potencjalnych inwestorów. – Leslie Kane, starszy redaktor, ekonomia medyczna Dobre podejście analityczne do inwestowania w biotechnologię. – Mark A. Seleznov, partner zarządzający, Trend Trader Jeśli zamierzasz handlować akcjami biotechnologicznymi, zacznij tutaj! —J. Michael Pinson Założyciel i starszy analityk, MarketMavens.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.